15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 4000 1 0 horizontal https://kombinleri.com 300 4000 1
Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve güncel kombin tanıtım sitesi

Kırmızılı Kombinler

KIRMIZI İLE HER YER
Kırmızı giyinmek cesur olmanın kıyafetler ile hayat bulmuş hali gibidir. Fakat doğru renkleri kullanmak biraz bilgi ve pratik isteyen bir konudur. Eğer bu yazıyı okuyorsanız elma şekeri gibi kıpkırmızı giyinmeden önce bana biraz...
Kırmızılı Kombinler

Kırmızı rengi gücün ve aşkın rengidir. Renklerin içinde en göz alıcı en dikkat çeken renk odur. Cesur ve korkusuzdur. Kendi başına bütün ilgiyi üzerine toplamak ister çok fazla diğer renklerle anlaşamaz.

Kırmızı rengini kombinlemek o kadarda kolay değildir. Sarıyla uymaz maviyle hiç yakışmazlar. Adeta kendi egemenliğini kurarlar. Fakat herkesin dolabında mutlaka kırmızı bir parça olmalıdır.

Her sezon dünyaca ünlü tasarımcılar mutlaka tasarımlarında kırmızı rengini kullanırlar. Bir ayakkabıda bir paltoda veya bir çantada mutlaka trend olurlar. Bazı insanlar kırmızıyı tek parça kullanırlar bazırları da baştan aşağı kırmızı giyerler.Tamamen sizin tarzınız ve zevkinize kalmış bir durum.

Bir çok insanın bildiği bir yanlış vardır kırmızı-siyah uyumu.Kırmızı elbisenin altına siyah ayakkabı giymek gibi mümkünse siz bu hataya düşmeyin.Siyah gibi zıt bir renktense daha kırmızı tonlarında veya nude tonlarda ayakkabı ve çantalar tercih etmelisiniz.

Her mevsimin en gözde rengi olan kırmızı, en çok tercih edilen ve sevilen renklerin başında gelir. Sizlere fazlaca renkli ve çarpıcı bir görünüm kazandırması tercih sebebidir. Bu sezon da kırmızı, her tonu ile modayı etkisi altına almayı başarmıştır. Dinamizmi ve enerjisi sayesinde birçok kadının favorisi olmayı başaran kırmızının, her ten rengine uyum sağlayabilmesi de en büyük avantajıdır. Açık ten ve renkli gözlere sahip olan kadınlara, özellikle eşarp ya da üst giyim tercihinizde çok parlak olmayan kırmızı tonlarını, esmer ve buğday tene sahip olan kadınlara da kırmızının parlak tonlarını tercih etmesi önerilmektedir. Kumral tene sahip kadınların ise tercihlerin doğal ve yumuşak kırmızı tonları olmalıdır. Fakat kırmızının tek başına tercih edilmesi yetersiz olur ve kullanımına da özen göstermek gereklidir.

Kırmızı bir kombin tercih ediyorsanız mutlaka sade bir makyaj yapmalı, kırmızı ruj sürmeli ve kombinizi patlatma güne damga vurmalısınız. Montlarımızda ve elbiselerimizde genellikle kırmızı renk tonlarının daha fazla tercih etme sebeplerinin başında, her renkle kombin edilebilme özelliği gelir. Günlük kombinlerde iddiasından ve tarzından ödün vermek istemeyenler için kırmızı renkte ve İspanyol kesim bir kazak, ideal seçimlerden birisi olabilir. Siyah renk içeren kombinlerinizde kırmızı çanta, ayakkabı, oje ya da ruj kullanarak iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz. Birçok kişi de kırmızı renkten yakışmadığı düşüncesiyle uzak durmakta. Hayatımızın birçok alanında tercih edilen kırmızı renk ile henüz tanışmadıysanız en kısa sürede tanışmalı ve tarzınızdaki iddialı değişmeyi gözlemlemelisiniz. Sizler de seçimlerinizi kırmızıdan yana kullanmak isterseniz, kırmızılı kombinlerimizden ilham alabilir, kırmızılı kombinler ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Kırmızı, renk skalasında yer alan en iddialı ve ilgi çekici renktir. Aşkı ve tutkuyu temsil eden kırmızı, pek çok kadının sıklıkla tercih ettiği renkler arasında yer almaktadır. Kırmızı, kişinin cesur ve kendine güvenen bir yapısı olduğunu simgeler. Kırmızının oldukça iddialı ve dikkat çekici bir renk olmasından dolayı bazı kişiler kırmızı rengi kombinlerinde kullanırken tereddütler yaşar. Oysaki kırmızı her kıyafette çok şık duracak çok canlı bir renktir. Basit bir siyah pantolonla bile kombinlenen kırmızı bir kazak kişileri oldukça dikkat çekici ve ilgi odağı yapacaktır. Tabi kırmızı yalnızca kadınların tercih edeceği bir renk değildir. Şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmak isteyen pek çok erkek kırmızı rengi kombinlerinde kullanabilmektedir. Örneğin kırmızı bir kazak ya da gömlek kişiyi oldukça şık gösterecektir. Ya da gri bir takım elbise ile kırmızı bir kravat çok uyumlu olacaktır.

Kırmızı; gri, beyaz, siyah, kahverengi, krem gibi pek çok renk ile kombinlenebilmektedir. Kırmızının kombinlenebileceği renk skalası geniştir ve bu nedenle kişiler kırmızıyı kombinlerinde sık sık kullanmaktadır. Kırmızı kimi insanda bir tutkudur. Kombinlerinin ufacık bir yerinde dahi olsa kırmızıyı görmek isterler. Eğer siz de kırmızının tutkusuna ve çekiciliğine inanıyor ve kırmızı rengi kombinlerinizde kullanmayı seviyorsanız bu yazımız tam size göre. Sizler için hazırladığımız kırmızı kombin önerilerini inceleyerek tarzınıza en yakın kırmızı kombini belirleyip çok şık bir görünüm kazanabilirsiniz.