15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 4000 1 0 horizontal https://kombinleri.com 300 4000 1
Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve güncel kombin tanıtım sitesi

Gelinlik Modelleri ve Fikirleri

Gelinlik Modelleri ve Fikirleri

Yıllarca bu anın gelmesini beklediniz. Nasıl bir gelin olacağınızı ve en önemlisi nasıl bir gelinlik giyeceğinizin hayalini kurdunuz. Elbette bu muhteşem hayalinizin kusursuz bir biçimde olmasını ister ve ona uygun tercihler yapmak istersiniz.

Geriye baktığınızda sizde hoş bir anı kalması için bu özel günü en iyi şekilde geçirmek istersiniz. Bu hayalinizi gerçekleştirmeden önce dikkat etmeniz gereken bir kaç detay var. Gelinliğinizi seçerken kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekir. Gelinlik satan markalar ve internet sitelerini sık sık ziyaret etmenizin size oldukça büyük katkısı olacaktır.

Gelinlik seçimi yaparken vücudunuza ve düğününüzün yapılacağı mekanın konseptinin uyum içinde olmasına dikkat edin. Mesela kapalı alanda bir düğün düşünüyorsanız prenses model gelinlikler size daha uygun olacaktır. Eğer kır düğünü tarzında bir şey düşünüyorsanız dantelli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Hayatınız boyunca giyeceğiniz en özel kıyafetlerinizin başında gelinlikler gelir. Hepinizin hayallerinde tasarlamış olduğu bir gelinlik modeli olduğunun farkındayız. Her şeyin en iyisine layık olduğunuzu düşünerek çıktığımız bu yolda, hayallerinizdeki gelinliği tasarlıyor ve sizler için kombin ediyoruz. Peki siz hala gelinlik modeliniz konusunda kararsız mısınız? O halde biraz gelinlik modeli seçilirken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedelim. Gelinlik modelleri etek kesimine, kol tipine, yaka şekline ve kullanılan kumaşa göre çeşitlilik gösterir. 2019 yılı gelinlik modellerinde diğer yıllara oranla biraz daha fazla hacimli etekler, balon kollar, düşük omuzlar, derin V yakalar, geometrik desenler ve ince askılar oldukça fazla tercih edilmekte. Bununla birlikte gelinliklerinizin en önemli tamamlayıcısı olan parçaları ise; gelin takıları, gelin çiçeği, gelin saçı ve tokası, gelinlik duvağı, gelin ayakkabıları şeklindedir. Bütün parçaların tamamlandığında ise hayalinizdeki gelinliğe ve kombinine sahip olmuş olursunuz.

Son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen kombinlerden birisi de gelin ayakkabısının, gelin çiçeğinin renklerine göre tercih edilmesidir. Aynı zamanda balerin model gelin topuzlarınızda tepeden duvaklar, prenses model taçlar, tercihiniz açık saç modellerinden yana ise duvak yerine canlı çiçekler tercih ederek süsleyebilir, oldukça sade bir makyajla harika bir görünüm elde etmiş olabilirsiniz. En önemli bir diğer konu ise takılar. Boynunuzun boş görünmesini istemiyorsanız gelinliğinizi inci bir set ya da minik taşlı zarif takılarla renklendirebilirsiniz. Özel eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir çanta ya da biraz nostaljik olan keseler ve eldivenler tercih edebilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok kombinlerle tanışmak istiyor ve hayalinizdeki kombini hayatınıza geçirmek gibi bir plan yapıyorsanız, bizlerle iletişime geçmenizi büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Bir kadının en özel ve en anlamlı günü muhtemelen düğün günüdür. Her kadın o eşsiz günün kusursuz ve muhteşem geçmesini ister ve bunun için hazırlıklara aylar öncesinden başlar. Düğün salonu, fotoğrafçısı, yemeği derken en önemli unsur ise gelini o gün süsleyecek olan elbisesi yani gelinliğidir. Günümüzde balık, prenses gibi pek çok gelininin hayalini süsleyebilecek şıklıkta gelinlik modelleri bulunmaktadır. Bazı gelinler bol taşlı kabarık gelinlik modelleri tercih ederken bazı gelinler ise daha sade ve düz modelleri tercih edebilmektedir. Tabi bu gelinlik modelleri ile tercih edilecek duvak ve ayakkabı modelleri de uyumlu olmalı ve güzel bir şekilde kombinlenmelidir. Gelinlerin, gelinlik tercihi yaparken yaptığı en büyük hata araştırma yapmadan bir kaç mağazaya bağımlı kalmasıdır. Oysaki yüzlerce gelinlik modeli ve modellerin farklı kombinasyonları bulunabilmektedir. Bu nedenle doğru gelinliği arayan tüm gelinlerin gelinlik tercihi yapmadan önce iyi bir araştırma yapmaları ve gelinlik kombin önerilerini incelemesi gerekmektedir. Böylelikle hangi gelinlik modellerinin nasıl kombinleneceği hakkında bir fikir sahibi olan gelinler gelinlikçiye gittiğinde çok daha rahat gelinlik tercihi yapabilmektedir. Ayrıca tercih edilecek gelinlik düğün mekânı ile de uyumlu olabilir. Örneğin havuz başında ya da açık havada bir düğünde salaş papatyalardan oluşan bir gelinlik tercih edilebilir. Eğer gelinlik kombinleri arayışına girdiyseniz doğru yerdesiniz! Sizin için hazırladığımız çeşit çeşit kombinlerden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz!