15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 4000 1 0 horizontal https://kombinleri.com 300 4000 1
Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve güncel kombin tanıtım sitesi

Saat Kombinleri

Hangi Kıyafete Hangi Saat Takılmalı ?
Saatler hem kadınlar hem de erkekler için en önemli aksesuarlardır. Kıyafetlerinizle mükemmel bir uyum sağlarken onları mahvedebilirler de. Bu kadar önemli ve kritik bir aksesuarı hangi kıyafetinizle takmanız gerektiğini biliyor musunuz? Unutmayın takmak...
Saat Seçimi Yaparken Dikkat Edin!
Hepimizin bildiği gibi saatler aksesuar dünyasının en gözde parçalarıdır. Bazen kombinlerimizin kurtarıcısı bazen de en güçlü tamamlayıcılarıdır. Renginden tutun kordon modeline kadar bize birçok alternatif sunar. Kıyafet seçimlerimizde göz önünde bulundurduğumuz bazı kriterler...
Saat Şıklığını Yakalayın
Her sene düzenli olarak yapılan ve çeşitli modellerin bulunduğu saat fuarlarında, modanın bu senede taşlı ve göz alıcı takılardan etkilendiği haberini vermekle yazımıza başlayalım! Büyük kasaların trend kalmaya devam edeceğinin sinyalini veren fuarda...
Saat Kombinleri

Kol saatleri yüzyıllarca önemli bir prestij ve şıklığın göstergesi olmuştur. 17. yy köstekli saatin icadıyla başlayan bu dönem günümüzde dijital saatlere dönüşmüştür. Artık hayatımızda bir saatten daha fazla özelliğe sahip aksesuarlar haline gelmişlerdir.

Kol saatleri bir erkek için en önemli aksesuarlarıdır. Hatta birden fazla renk ve çeşitte saatleri olabilir ve kıyafetlerine uygun olanı takmak isterler. Erkekler kadar kadınlar içinde saatler her zaman önemli bir yere sahiptir. Birçok kadın farklı tasarım ve renklerde saatler kullanmayı tercih ederken erkekler daha klasik saatler kullanmayı seçiyorlar.

Saat kombini yaparken en önemli şey kıyafetinizin renkleriyle uyumlu olmalıdırlar. İlk önce kemer renginizle ayakkabı renginizi aynı olmasına özen gösterin sonra saatinizin kayışıyla eşleştirin. Örneğin siyah bir kemer, ayakkabı ve siyah saat kayışı oldukça uyumlu ve şık bir kombin olacaktır. Özellikle çok yapılan bir hatadır kahverengi bir ayakkabıyla siyah kayışlı bir saat kullanmak mümkünse bu hataya düşmeyin.

Son zamanlarda saatleri bileklikle kombinlemek oldukça moda. Saatinize uygun renkte bileklikle kombinleyerek kıyafetinize haraketlilikte katabilirsiniz.

Aksesuarlar stilinizin çarpıcılığını arttıracak güçte ürünlerdir. Bu aksesuarların içerisinde ise saatler, en kullanışlı ve gösterişli olanların başında gelir. Tabi doğru kullanıldığında…

Saatin yakışmadığı herhangi bir stil yoktur. İnsan görüntüsüne kattığı özenli ve düzenli hava zaten tartışılamaz. Bir de bu güzel aksesuarları onlara uygun renkte ya da tarzda diğer aksesuarlarla tamamlarsanız her zaman bir adım öne geçeceksinizdir.

Her sene farklı modellerin ya da trendlerin tartışıldığı saat fuarlarının takip edilerek hazırlandığı saat kombinleri kategorisi, en son haberler hakkında sizi bilgilendirerek çarpıcı kombinler oluşturmanız için üretildi.

Biz kadınlar detaya oldukça önem veririz ve önem verdiğimiz şeyleri de ön planda tutmayı severiz. Bu yüzden saat kombinleri hakkında bir fikriniz olmasa dahi bilin ki biz sizler için fikirleri ürettik ve size yalnızca okuması kaldı.

Bilindiği gibi aksesuar bütünlüğü yakalamak, bazen kıyafet kombinlerinden çok daha zor olabiliyor. Çünkü aksesuarlarda bazı parçalar vardır ki hep aynı stil ile anılırlar. Ancak oluşturulan bu içerikler ile birlikte göreceksiniz ki uyumu yakalamak eskisi kadar zor olmayacak.

Örneğin saatler ile kullanılabilecek bileklik türleri nelerdir. Stilinize nasıl bir hava katar? Ya da saatler ile yüzüklerinizi hatta ayakkabılarınızı kombinlemek mümkün müdür? Ya da çantanızı? Ya da tüm bu kombinlemeler nasıl görünür? Tüm bu sorulardan hareketle, bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabını renklerine kadar detaylandırılmış saat kombinleri kategorisinde bulabileceksiniz.

Bazen internette dolaşırken ya da moda dergilerinin sayfalarını çevirirken gözümüze belki de küçük görünen ama ışık saçan detaylar, yani bunun gibi aksesuar çeşitleri çarpar. Genellikle hangi parçayı ne ile tamamlamamız gerektiğini bilmediğimizden, o görünüme ulaşamayacağımızı düşünürüz. Saat kombinlerinde aklınıza gelebilecek tüm diğer aksesuarlarla yapılmış ve auranızı zenginleştiren bütünlemeleri göreceksiniz.

İçerikler eşliğinde saat kullanmayanların bile saat kullanmak isteyeceğini yaşadığımız tecrübelere dayanarak söyleyebiliriz. Bundan sonrasında ise biri “Saat kaç?” diye sorduğunda saatin kaç olduğuyla ilgilendiğini unutup göz alıcı kombinlerinizi nasıl yaptığınızı soracak.