15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 4000 1 0 horizontal https://kombinleri.com 300 4000 1
Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve güncel kombin tanıtım sitesi

İş Kombinleri

İşe Yeni Başlayanlara
İş hayatına yeni başladıysanız ya da başlayacaksanız ilk hafta stresinizi azaltmak için gardırobunuzu önceden hazırlayın. Sabah uyandığınızda her saniyenin sizin için çok kıymetli olacağını unutmayın. Bu yüzden zamandan tasarruf etmeniz adına yapacağınız kombinleri...
İş Yerinde Deri Ceket
‘Deri ceket sevmeyen var mıdır?’ diye sorsam gelen cevapların çoğu ‘yoktur’ olacağından baya eminim. Çünkü deri ceketlerin yaptığımız kombinler üzerinde ‘cool’ bir hava katma gibi bir özelliği var. O havayı hiç kimse inkar...
İş Görüşmesine Gidiyorum
Seçtiğimiz parçalar ile yaptığımız kombinler bizden izler taşıyacağı için önemlidir. İş görüşmesine giderken bu izlerin taşındığı bir kombin yapmamız gerekebilir. Karşımızdaki kişiye kendimiz ile ilgili ipucu vermek isteriz. Eminim birçok kişinin en çok...
‘Bugün iş var ne giyeceğim?’
Öğretmenler, mühendisler ofis çalışanları herkes buraya lütfen! Sizin için oluşturduğumuz bu kombin fikirlerine bayılacaksınız! Öncelikle dolabınızın kurtarıcısı olacak birkaç ürün söyleyelim. Dümdüz bir gömlek Büyük küpeler Şerit topuklu ayakkabı Siyah pantolon/Etek Yalnızca bu...
İş Kombinleri

İş hayatı hepimiz için genellikle stres ve yoğunluk içindedir. Bir de her güne ayrı kombin oluşturmak gerektiğinde her şey olduğundan daha zor gelir gözümüze. Tam olarak bu tecrübelerden hareketlerle oluşturduğumuz iş kombinleri içerikleri sizleri bu stresten kurtarmak ve size yardımcı olmak ekibimiz tarafından oluşturuldu.

İş hayatı içerisinde ne giydiğimizin önemi hep tartışılır. Gerek kişisel gelişim kurslarında gerek iletişim kitaplarında kıyafetlerimizin verdiği mesajlar hakkındaki içeriklere mutlaka denk gelmiş ya da duymuşuzdur. Bu yüzden iş kombinleri oldukça önemlidir.

Yalnızca çalıştığınız iş yeri için verilen mesajlarla alakalı değil kendimiz için de çok önemlidir. Çünkü eğer giydiğimiz kıyafet içerisinde ya da oluşturduğumuz kombin içerisinde kendimizi rahat ve güze hissetmiyorsak bu durum o günkü iletişimimizden çalışmamıza kadar yansıyacaktır.

Kendinizi hem mutlu hissedebileceğiniz hem de doğru mesajlara sahip iş kombinleri kategorisi içerikleri, kriz anlarında elinizin telefona gidip arayacağınız arkadaşınız kadar uzaklıkta. Üstelik size anlık fikirler değil, üzerine düşünülmüş kombinler ile cevap veriyoruz. İçeriklerimizden hareketle oluşturabileceğiniz kombinler içerisinde, o an sahip olmadığınız parçalar olsa dahi bunlara alternatif olarak kullanabilceğiniz detaylara kadar ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

İş dünyasının yalnızca soğuk ve ciddiyeti olan kıyafet kombinleri ile bütünleştiğini düşünüyorsanız sizi buraya doğru alalım. Çünkü gelişen moda dünyasının da oluşturmamıza olanak sağladığı kombinlerimiz, iş hayatında yalnızca kasvetli havanın bulunmadığını, eğlenceli detayların da ortaya çıkarıldığı kombinleri sizlere sunuyor.

Kendinizi rahat hissedebileceğiniz kombinlerin ciddiyetinden feragat etmeden oluşturulmuş kombinler ile iş yerinizde bu farklı fikirler sayesinde hep bir adım önde olursunuz. Çoğu kombin fikirleri aklınıza yeni fikirler gelmesini sağlayacak ve kombin fikirlerinin rehberliğinde stilinizi konuşturacaksınız. Süreç içerisinde sürekli yenilenen ve gelişmelerin dokunuşlarının güncel tutulduğu kombin fikirleri içeriklerini takip etmeyi alışkanlık haline getirecek ve bundan dolayı moda dünyasının en yeni fikirlerinin dokunuşlarını üzerinizde taşırken başka hiçbir araştırma yapmanıza gerek kalmayacak.

İyi giyinin. İyi hissedin!