15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 4000 1 0 horizontal https://kombinleri.com 300 4000 1
Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve güncel kombin tanıtım sitesi

Kış Kombinleri

Sıcak Renkler ile İçinizi Isıtın
Kışın içinizi ısıtabilecek renklere gardırobunuzda yer açın! Havaların soğumasıyla beraber içimizi ısıtan renklere olan özlemin arttığını da söylemeliyim. Mevsim gereği ve daha kolay kombinlendiği için gardırobumuzda koyu renklere daha fazla yer veriyoruz. Koyu...
Kış Kombinleri

“Winter is coming!”. İşte o meşhur replik. Tehlike alarmlarını bizim için de çaldırıyor! Çünkü yazın o sıcak havasından uzaklaşırken cıvıl cıvıl elbiseler, croplar giyerken onları rafa kaldırma zamanı da geliyor bizim için. Ya da gelmiyor mu? Eğer hemen hemen her hafta güncellenen içeriklerimizi takip ediyorsanız, yaz kombinlerini kış mevsimi için uyarlamayı öğrenmiş olduğunuzdan dolayı, rafa kaldırmanın rafa kalktığı mevsimleri kucaklıyor olacaksınız.

Kışın en tercih edilen ve ya edilmesi gereken renkler nelerdir? Neden sözü geçen renkler tercih edilmelidir? Bu ve bunun gibi merak ettiğiniz ve daha önce bir arada görmediğiniz birçok bilgiyi sizlerle paylaştığımız yazıları takip etmek, birçok kıyafet kombini krizinin olma ihtimalini ortadan kaldıracaktır.

Geçen senelere nazaran bu yıl, tasarımcılar pastel renkler yerine canlı renkleri de kışın tercihleri arasına eklemekten geri kalmadılar. Alışılagelmiş tonların tercih rotasının yükseklere çıktığı birçok yıla inat, trend alarmları bu sene canlı renkler için çaldı ve çalmaya da devam ediyor.

Özellikle sonbahar-kış modası için uzay renklerinin kıyafet tasarımcılarının tercihleri arasına girmesi, kış mevsiminin soğuk ve kasvetli görüntüsünü epeyce uzaklaştırdı.

Bunun yanı sıra İskandinav sokak modasında dahi kullanılan kat kat tasarımların cool görüntüsünden hareketle sizin için önerdiğimiz kombin fikirleri, hem sıcacık hissetmenize hem de moda avcısı görüntünüze çok yakışacaktır.

Uzun paltoların trendliğini sürdürdüğü bu mevsimde, yazın kullandığınız ve vazgeçmek istemediğiniz elbiselerinizi dahi hangi kazaklarla ya da diğer tamamlayıcılarla mevsime en uygun hale getirebileceğinizi en ince ayrıntılarına kadar sizlerle paylaşıyoruz. Modadan geri kalmadığınızı gösterecek çizgileri oluşturmanız için türlü kombin fikirlerinde sizlere yardımcı olmak için oluşturduğumuz içerikler, mutlu hissetmenize yardımcı olmak için üretildiğinden ekip arkadaşlarımız merak ettiğiniz detayları da yorum kısımlarında görmekten mutluluk duyacaktır.

En güzel kombinlerin, en basit anlatımlarla paylaşıldığı kış kombini kategori yazılarınızı okumanızı tavsiye eder, mutluluğunuzu yansıtan kombinler dileriz!