15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 4000 1 0 horizontal https://kombinleri.com 300 4000 1
Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve güncel kombin tanıtım sitesi

Ayakkabı Kombinleri

Aşırı Trend: Beyaz Bot
Geçtiğimiz sonbaharla beraber gelen beyaz bot çılgınlığı gittikçe büyüyor. Gigi Hadid ile de bu çılgınlık iyice ateş alıp alevlendi diyebilirim. Instagram akışında gezerken on kişiden üçünde mutlaka görüyorum. Uzunu, kısası, bağcıklısı, topuklusu çeşit...
Ayakkabı Kombinleri

Biz kadınlar ayakkabı ve çantalara bayılırız. Birbirinden farklı çeşitte ayakkabılarımız vardır hatta birçoğumuz bağımlılık derecesinde ayakkabı satın alırız. Erkekleri de bu noktada es geçmemek lazım. Bazı erkekler kadınlardan bile daha çok önem verebiliyorlar.

Kıyafetinizle her zaman bir bütünlük içinde olan ayakkabılarınız yaz, kış, yağmurda ve kumsalda sizlerle. Peki, onları ne kadar doğru kombinler yapıyorsunuz?

En önemli şey ayakkabı seçerken rahat olmasıdır. Birkaç saat davete, toplantıda veya özel bir gecede giyeceğiniz ayakkabıyla tüm gün giyeceğiniz ayakkabı arasında elbette farklılıklar olacaktır. Fakat öncellikli olarak sizi rahatsız ettirmeyecek ayakkabılar seçin ki bütün gün modunuzu etkilemesin.

Ayakkabılarınızı kıyafetinizle kombin yaparken çanta ve kemer renkleriyle uyumlu olmasına dikkat ediniz. Çünkü kombininizin tamamlayıcısı olan bu parçalar her zaman sizi bir tık ön plana çıkarabilir.

Kıyafetlerinize damga vuran en önemli şeyin ayakkabınız olduğunu biliyor muydunuz? Ayyakkabı kombinlerimiz ile kıyafetlerinize damga vurmak sizin elinizde. Genelde Ayakkabı seçimi tercihler sırasında en başta olması gerekirken sona bırakılır. Bu yüzden şık kombinler ile spor ayakkabı tezatı oluşturulur. Çünkü zıt kutupların birbirini çektiği düşünülürken, zıt kutupların birleşiminin de her daim görünümünüze farklı bir hava kattığı aşikârdır. Oluşturulan bu etki ise çoğu zaman tanıdık şık bir duruşu ortaya çıkarır. Mini etek, uzun bir palto ve spor ayakkabılar, babetler ya da süet çorap çizmeler ile bir aşk üçgenini oluşturulabilir. Günlük hayatımızda en çok tercih ettiğimiz parçalar, kotlar ve onlarla birlikte tercih edilen, stiletto, yarım bot, spor ayakkabılar. Bu kombinler kulağa sıradan ve basit bir kombin gibi geliyor olabilir fakat kombini sıradan bir görünümden daha iyi hale getirmek sizin elinizde.

Spor ayakkabılarımız ile kombinlenmiş kıyafetlerimizi, çeşitli aksesuarlar ile renklendirerek hem sade hem de çekici bir kombin oluşturabilirsiniz. Her mevsim de tercih edilen abiye kıyafetlerin şüphesiz en iyi tamamlayıcısı ise, ister platformlu ve kapalı, ister açık, rugan ya da bilek bağcıklı abiye ayakkabılarıdır. Ayakkabılarınız sizin dikkatinizi çekmese de karşı tarafın her zaman dikkat odağı olur. O yüzden doğru ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Ayakkabılarınızın ise en büyük tamamlayıcıları ise çantalarınızdır. Bu yüzden genelde takım halinde almayı tercih ederiz.

Pek çok insan dışarı çıkacağı zaman ‘Acaba ne giysem?’ sorusuna dakikalarca hatta bazen saatlerce cevap aramaktadır. Ne giyeceğine bir şekilde karar veren kişileri ise ‘Acaba hangi ayakkabıyı giysem?’ sorusu takip etmektedir. Kişiler hem kıyafetlerine uygun, hem gidecekleri yere uygun, hem mevsime uygun, hem de şık ayakkabılar tercih etmek istemektedir. Bu özelliklerin tümünü ise birleştirerek tercih etmek kişileri zorlamaktadır.

Son yıllarda hem erkek hem de kadın modası hızla ilerlemekte ve her gün yeni bir moda trendi karşımıza çıkmaktadır. Bakımlı ve kendisine önem veren erkek ve kadınlar için hem klasik giyim hem de spor giyim için çeşitli kombin önerilerimiz bulunmaktadır. Kombin oluşturma konusunda özellikle beyler çok zorlanmaktadır, takım elbise ve klasik kıyafetleri ile hangi ayakkabı çeşidini tercih edeceğini bilmemektedir ve ayakkabı seçiminde bir hayli zorlanmaktadır. Bu zorluğun farkında olduğumuz için hem erkekler hem de kadınlar için pek çok mekân için uygun olabilecek ayakkabı kombin önerilerimiz var. Ayakkabı kombin önerilerimiz yalnız erkek ayakkabıları ile sınırlı değil. Her ne kadar kadınlar kombin yapma konusunda erkeklere göre daha az zorlansa da şık bir görünüm elde etmek için kadınlar da çeşitli profesyonel kaynaklardan yararlanmaları gerekmektedir. Siz de şık ve birbiri ile uyumlu ayakkabı kombin önerilerimizi inceleyerek kendi tarzınıza en uygun seçeneği tercih ederek eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz.