15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 4000 1 0 horizontal https://kombinleri.com 300 4000 1
Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve güncel kombin tanıtım sitesi

Monokrom Kombinleri

Üç Renk ile Monokrom Giyim
Tek renk ve iki zıt rengi ayakkabınızdan gömleğinize ve hatta şapkanıza kadar monokrom tarzını baştan aşağıya kombinlerinizde uygulayabilirsiniz. Sadece renkler ile değil desenler ile de monokrom kombinler yapabilirsiniz. 1. Pembe Monokrom giyim, sevdiğiniz...
Baştan Aşağı BEYAZ
Beyaz kıyafetler genelde resmi günlerde giyilir. Akşam yemekleri, özel bir davet ve daha birçok yerde şık görünmeniz için bire bir diyebilirim. Sizde resmi bir günde beyazı tercih edeceksiniz eğer işte size birkaç öneri!...
Monokrom Giyinmeye Hazır mısın?
Monokrom stil, günümüzde ünlülerin de sık kullandığı popüler giyim stillerinden biridir. Trendleri uygulamayı seviyor ve cesur giyinmenin size göre olduğunu düşünüyorsanız bu stili uygulayabilirsiniz. Baştan aşağı aynı renk giyinmeye hazır mısınız? Beyazla geceyi...
Monokrom Kombinleri

Stil sahibi ve cesur kombinler yapmayı sevenlerin tercihi monokrom giyim ile trendi yakalayabilirsiniz. Moda dünyasında her sezon kendine yer bulan monokrom giyim, sizinde tercihiniz olabilir.

Tek renk ve iki zıt rengi ayakkabınızdan gömleğinize ve hatta şapkanıza kadar monokrom tarzını baştan aşağıya kendinize uygulayabilirsiniz. Sadece renkler ile değil desenleri kullanarakta bu modaya ayak uydurabilirsiniz.

İki renk denildiği zaman genelde akla beyaz ve siyah renklerin kullanılması gelir. Bu noktada sadece bu iki rengi değil sarı, mavi, kırmızı gibi canlı renkleride kullanabilirsiniz. Sokak stilinede kolaylıkla uygulayabileceğiniz monokrom tarzını kullanırken ayakkabı ve çanta seçimlerinizede dikkat edin. Kullandığınız parçalar ile uygun renkte olmaları oldukça önemlidir.

Monokrom tarzı, özel hayatınızda ya da işe giderken de kullanabilirsiniz. Bu tarzla ilgili daha fazla fikir için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Monokrom kombinler denildiğinde içeriğinin ne olduğunu hemen anlayamayabiliriz. O yüzden önce monokromdan bahsedelim.  Monokrom, bir veya birkaç renkten ve renk tonlarından oluşan bir tür tasarımıdır. Bu tasarımlardan oluşan iki ürünün aynı anda kombinlenmesi durumudur. Daha çok siyah ve tonları, beyaz ve tonları, gri ve tonları, kırmızı ve tonları monokrom kombinlerinde en çok tercih edilen renkler arasındadır. Bununla birlikte monokrom silinizde geometrik desenler ve çizgiler oldukça şık duruyor. Fakat bu kombinelerin içerisinde yer alan desenlerin içerisinde zıt iki renk bulunması gerekiyor. Siyah üzerine beyaz çizgiler, puantiye ve kare desenleri monokrom kombinelere renk katarken iddialı bir görünüm elde etmenizi de sağlayabilmekte.

Günümüzde ise monokrom kombinler oldukça fazla tercih edilmektedir. Mesela koyu kahve salaş bir pantolon üzerine açık kahve bir gömlek giyilerek bir kombin oluşturulabilir. Ya da siyah beyaz çizgili bir etek üzerine yine siyah beyaz bir gömlek giyilerek monokrom kombin yapılabilir. Monokrom kombinler bizlerin tabiriyle aynı model ve renk tonlarında alt üst takım giyilen kıyafetler, aksesuarlar ve ayakkabılar olarak da adlandırılabilir. Özellikle balo, ödül törenleri, düğün törenleri etkinliklerine katılım göstereceğimiz zaman bu tarz kombinler tercih etmek isteriz. Böylelikle hem kombinemizi tasarlarken zorlanmayız hem de dikkatlerimizi üzerimize toplayacak harika bir stil oluşturmuş oluruz. Eğer cesur, tutkulu ve kendinden emin bir monokrom stili elde etmek istiyorsanız, kırmızı rengini tercihleriniz arasında ilk sıraya koyabilirsiniz. Sizler için tasarlamış olduğumuz monokrom kombinelerimiz, dilediğiniz renk ve beden seçenekleriyle şıklığınıza şıklık katmakta birlikte hizmetinize sunulmaktadır.

Monokrom; tek bir renk kullanılarak oluşturulan resim ya da fotoğraflardır. Monokrom giyim tarzı ise tek renk kullanılarak çeşitli kıyafetlerin kombinlenmesi anlamına gelmektedir. Günümüzde oldukça moda olan bu tarz pek çok kadın tarafından ilgi ile karşılanmakta ve uygulanmaktadır. Monokrom kombinler denilince çoğu insanın aklına siyah ya da beyaz renk kullanılarak oluşturulan kombinler gelmektedir. Ancak monokrom kombinler yalnızca siyah ve beyaz renklerden oluşmaz. Kişiler istedikleri her rengi kullanarak monokrom kombinler oluşturabilmektedir. Örneğin; cesur ve iddialı bir görünüm yaratmak isteyen kişiler kırmızı rengi kullanarak monokrom modasına ayak uydurabilirler. Ancak monokrom modasını uygularken bazı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Eğer bu noktalara dikkat etmez ve trendi doğru bir şekilde uygulamazsanız şık bir görüntüden ziyade kötü bir görüntü elde edersiniz. Renk tonlarının birbiri ile uyumu, parçaların birbiri ile uyumu monokrom moda stilinde oldukça önemlidir. Eskiden alt üst takım giymek demode karşılanırdı ve şık bir giyim tarzı olarak kabul edilmezdi. Ancak günümüze baktığımızda bu algı tamamen değişmiş durumdadır. Tek renk kullanarak oluşturulan kombinler artık rüküş değil şık kombinler olarak kabul edilmektedir. Monokrom moda tarzında ayakkabınızdan saçınızdaki tokaya kadar aynı rengi kullanabilirsiniz. Pantolon ve gömlek gibi ana parçalarınızda tercih edeceğiniz ana rengi kullanırken çanta, ayakkabı gibi tamamlayıcı parçalarda ise rengin daha açık ya da daha koyu tonlarını kullanarak monokrom moda tarzına ayak uydurabilirsiniz. Eğer siz de monokrom tarzı seviyor ve monokrom kombinleri merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız monokrom kombin önerilerini inceleyebilirsiniz.