15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 4000 1 0 horizontal https://kombinleri.com 300 4000 1
Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve güncel kombin tanıtım sitesi

Saç Bakımı

Genç Gösteren Saç Modelleri
Saçlar ruh hâlimizi etkileyen en büyük faktörlerden biridir. Bu yüzden saçlarımızın güzel olması biz kadınlar için önemlidir. Yanlış saç modeli veya rengi bizim ruh hâlimizi olumsuz etkileyebilir. Doğru saç modelimizi ve rengimizi bulmak...
Tesettürlü Kadınlara Saç Bakım Tavsiyeleri
Tesettürlü kadınların en büyük sorunlarından biri saçlarının cansız oluşudur. Takılan eşarbın altındaki saçlar, bakım yapılmazsa zamanla matlaşır ve canlılığını kaybeder. Peki bu durum için ne yapabilirsiniz? Eşarbınızın altında havasız kalan saçlarınız için ilk...
Saç Trendleri
Saçlar her kadın için çok önemlidir. Kısada olsa uzunda, hangi renk olduğuna ve ne şekilde duracağına zaman içerisinde karar veririz. Ruh halimizde bu noktada önemli bir etken. Yazın getirdiği coşku ve heyecanla geçen...
Saç Bakımı

Saçlar üzerlerine şarkılar yazılmış, şiirler okunmuş en önemli aksesuarlardır. Bir saç modelinin bir kadını ne büyük bir ölçüde değiştirdiğinden hiç şüphe yok! Öyle ki özellikle medya yoluyla karşımıza çıkan ünlüler bu sebeple hemen hemen her sene saç stilini yenilerler.

Her sene saç trendleri değişiyor. Bazen uzun ve doğal saçlar, bazen kısa ve hacimli saçlar gündeme gelirken, bazılarımız cesaretini toplayamayıp her modeli deneyimleyemiyor. Bu durumda moda dünyasının saç trendlerini nasıl yakalayabiliriz, biz biliyoruz!

Saçlarınız için kullandığınız aksesuarlar görüntünüzde büyük ölçüde değişikliklere yol açar. Örneğin örgü modellerinde balık sırtı örgü modelinin trend olduğunu bilen biri saç halkalarıyla tamamladığı örgü ile oldukça dikkat çekebilir.

Bazen küçük dokunuşlar tüm görüntüyü tam aksine çevirebilecek niteliktedir. O küçük dokunuşların detaylarına ulaşabileceğiniz saç trendleri kategorisi, sizi her gün aynı modele mahkum olmaktan kurtaracak. Dahası kendinize yaptığınız bu ufak dokunuşlar ile kendinizi daha güzel hissedeceğiniz aşikar!

Elbette saç makyajları! Denemekten keyif aldığım, o gün hangi renk hissediyorsam o renk görünüme ulaşmamı sağlayan saç makyajı ürünlerini nasıl kullanacağınızı ya da nelerle kullanacağınızı bilmiyorsanız, bizi takip etmeye devam edin!

Saç modeli ya da saç toplama modellerinizi seçerken yüz hatlarınıza dikkat etmeniz gerek elbette. Lakin modanın özgür ruhu bir çok trend ile gösteriyor ki bazen sınırlılıkları cesaret etmeden kestiremeyiz. Çeşitli hilelerin ve püf noktaların paylaşıldığı kombinler ”farklı sizi” keşfetmenizi sağlayabilirler.

Her kadının şüphesiz ki büyük önem verdiği saçlarını kullanamadığında ya da nasıl kullanacağını bilmediğinde yaşadığı ikilemi biliyoruz. Sizin de bunların çözümleri için bilmeniz gerekenleri saç kombinlerinde söylüyoruz. Siz de rahatça arkanıza yaslanıp bu önerilerle moda dünyasının püf noktalarını öğrenmenin kazandırdığı vakitte kahvenizi yudumlayabilirsiniz.