15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 4000 1 0 horizontal https://kombinleri.com 300 4000 1
Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve güncel kombin tanıtım sitesi

Tatil Kombinleri

2019 Mayo ve Bikini Modelleri
Yaz aylarının yaklaşmasıyla tatil planları, otel rezervasyonları ve uçak biletleri hazır olanlar için bavulunuzun içinde olmazsa olmaz mayo ve bikini trendleri 2019 sezonunda cıvıl cıvıl ve göz kamaştırıcı. İşte sizin için derlediğimiz 2019...
Kış Tatili Tavsiyeleri
Her sene tatile giderken kafamızda aynı soru ‘Ne kadar kıyafet götürmeliyim?‘ Tatil için çanta hazırlarken yanınıza çok fazla eşya alıp, kendinize yük yapmaktan kaçının. Onun yerine kalacağınız gün sayısına göre kıyafet götürmenizi tavsiye...
Kış Tatiline Uyanlar
Kış ayları, kimi zaman modumuzu düşürse de hep umut aşılayan bir yanı da olmuştur. Mümkün olduğunca olumsuzlukları takmayıp, bize umut aşılayan yönlerine yönelmeliyiz. Bu şekilde bize güzel yenilikleri  beraberinde getirsin. Genelde kombin yaparken ruh...
Kış Tatiline Gidiyoruz
Kış tatili belki de yoğun geçen bu süreçte herkesin en ihtiyacı olan rahatlama yöntemi olmaya devam ediyor. Kış severler çok fazla olmasa da kış tatilleri de vazgeçilmezler arasında. Bir hafta gibi bir sürede...
Tatil Kombinleri

Şehrin gürültüsü, havası derken birçok şey sizi tatil yapmaya zorlayabilir. Tatil yapmak sadece bedeni dinlendirmek değil, ruhuda doyurmaktır. Her tatil dönüşü biraz daha mutlu ve enerjik hissedersiniz. Hâl böyleyken sık sık tatil yapma ihtiyacı duyar ve yeni tatil lokasyonları keşfetmek isteyebilirsiniz. Bavulunuza koyacağınız parçaları doğru seçerek tatil kombinleri ile modunuzu iki katına çıkarabilirsiniz.

Tatil kombinleri yapmak için yanınıza farklı parçalar almayı unutmayın. Hep kullandığınız parçaların dışında yeni şeyler de deneyebilirsiniz. Yeni şeyler denemek, tarzınız ve vücut dinamiğiniz açısından oldukça önemlidir. Bunu tatil kombinlerinize uyguladığınızda kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.

Tatillerin olmazsa olmazı yaz kış demeden elbiselerdir. Bu yüzden bavulunuza gideceğiniz yerin hava şartlarına uyan bir elbise koymayı unutmayın. Elbise tercih ederken biraz daha iddialı modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Tatil kombinlerinizi aksesuarlarla bir tık yükseltebilir ya da alçaltabilirsiniz. Bu yüzden ölçülü kullanmanız oldukça önemlidir. Mesela büyük ve renkli güneş gözlüğü tercihinizi daha minimal gözlük modellerinden yana kullanabilirsiniz.

365 gün boyunca iş veya okul için ayrılan sürede, o dehşet yorgunluklara direnmemizin tek sebebi belki de tatillerdir! Tatil hayali ile birçok sorunun üstesinden gelmiş, birçoğunu göz ardı etmiş olma ihtimalimiz çok yüksek. Öyleyse, bu güzel rüyayı “Ne giyeceğim?” kaosuyla neden mahvedesiniz?

Tatil kombinleri, içerik olarak yaz ya da kış fark etmeden tüm tatil çeşitleri için hazırlanmış içeriklerden oluşur. Bu içerikler; tatile giderken bavulunuza neleri koyacağınızdan, hangi renklerin söz konusu tatiller için trend ya da uygun olduğuna kadar yardımcı olmak amacıyla özenle düşünülmüş içeriklerdir.

Örneğin bir kış tatili için bra giymeyi çok sevdiğinizden yanınızda bra götürmek isteyebilirsiniz. Ancak kombinleme fikirleri yetersiz olduğundan dolabınıza geri bırakabilirsiniz. Böyle bir durumda tek yapmanız gereken kombin fikirlerini okuyarak tamamlamaları kolaylaştırmanızdır.

Yılın önde gelen moda tasarımcılarının üretim örnekleriyle de moda dünyasından uzakta kalmadığınızı gösteren dokunuşları bir çanta ya da bir ayakkabı ile göstermeniz mümkün. Trend ürünlerin öne çıkarılarak oluşturulduğu bu kombinlerde saçlarınızın kombinlerinizle olan uyumuna dikkat edin! Ağır bir stile fazla salaş görünen bir saçın iyi bir bütünlük yaratmayacağını düşünenler salaş saç modelinden vazgeçmemek için bu kombinlerde hangi dokunuşları yapmaları gerektiğini öğreniyorlar ve “Saçım oldu mu acaba?” sorusunu rahatlıkla arkalarında bırakıyorlar.

Tatile giderken hangi alanlarda bulunacağımızı ya da hangi etkinliklere katılacağımızı o tatil hevesi ile öngöremeyebiliriz. Tatil kombinleri içeriklerinde gündüzden geceye her alanda kullanabileceğiniz kombinler önerilirken ayrı ayrı etkinlik kombinlerini de bulabileceksiniz.

Tüm aksesuarlarınızdan ya da tamamlayıcı nitelikteki parçalarınızdan ayrı kalma korkusu yüzünden hepsini götürüp yalnızca birkaç tanesini kullandığınız zamanlar olmuştur. Tatil kombinleri önerilerinde aksesuar seçimlerinize kadar ayrım yapmanızı sağlayacak fikirlerle fazlalıklardan da kurtulabilirsiniz.